Akcja “Gwiazdka dla zwierzaka”

Drodzy Rodzice

Gorąco zachęcamy  do udziału w akcji Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami „Gwiazdka dla zwierzaka”, w tym roku w sposób szczególny poświęconej zwierzętom chorym i starszym, które ze względu na swoje problemy zdrowotne wymagają specjalistycznego żywienia. Dlatego poniżej zamieszczamy nazwy preferowanych karm lub konserw weterynaryjnych. Są to produkty dobrej jakości, a co za tym idzie nie są tanie. Dlatego, jeżeli ktoś może, to prosimy o zakup czegoś z wymienionych poniżej, ale tak naprawdę liczy się każda pomoc i każda zwykła puszka pożywienia dla psa lub kota, jak również zabawki, czyste koce, poduszki czy kołdry bardzo się przydadzą.

W holu przedszkola znajduje się kosz, do którego można składać produkty.

Akcja trwa do 22.12.2021 r.

Liczymy na Wasze wielkie serca!!!

Preferowane marki karm lub konserw Gastro Intestinal:

Animonda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Dolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Feringa, Fitmin, Hill’s, Happy Dog, Josera, Lukullus, Miamor, Mac’s, Purina, Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Winston konserwy Rossmanna

Dziękujemy za wszelką pomoc !!!

Leave Your Reply