Bal karnawałowy

15.02.2023 odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Grupy dzieci młodszych bawiły się na sali gimnastycznej w godzinach 9.30-10.30, a grupy starsze – 10.30-11.30. Zabawę poprowadził DJ Konrad. Była energetyczna muzyka, mnóstwo balonów, feria kolorowych światełek z efektem dyskotekowym, a momentami nawet pojawiał się tajemniczy dym. Przedszkolaki prezentowały się znakomicie w swoich oryginalnych przebraniach i tak też się bawiły: w grupach, w parach lub solo. Bal stał się doskonałą okazją do integracji dzieci z różnych grup, wspólnych tańców, “piątek” czy przytulasów. Takie wydarzenie na pewno na długo zostanie w pamięci jego uczestników.

Ps. Usługa DJ- a oraz dekoracje na salę gimnastyczną zostały zasponsorowane przez Radę Rodziców.