Bieg Przedszkolaka 2022

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy i zachęcamy do zgłoszeń na I Czerwonoprądnicki Bieg Przedszkolaka 2022, który odbędzie się 29 października 2022 roku
o g.11.30 na terenie Parku Reduta.
Zawody organizowane są przez Radę Dzielnicy III, a dla najliczniej reprezentowanych przedszkoli przewidziano nagrody pieniężne. Każdy uczestnik biegu otrzyma też pamiątkowy medal. Nie ma znaczenia czas pokonania trasy. Liczy się udział i dobra zabawa.
Im nas będzie więcej, tym lepsza zabawa i większe szanse na wygraną!

Prosimy o zapisywanie się u wychowawców do 24.10.2022 do godziny 12.00. Przy zapisie wystarczy podać imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica.

Podczas wydarzenia dzieci znajdują się pod opieką rodziców. Oddelegowani przez Dyrektora nauczyciele będą jedynie koordynować  start reprezentantów swojej placówki.

Szczegółowy regulamin zawodów TUTAJ.