Drodzy Rodzice grupy “Misie”, “Tygryski”

Witamy na stronie przedszkola ,w związku z zaistniałą sytuacją bardzo prosimy Rodziców dzieci 6 letnich gr. ” Misie- Tygrysy”,aby ćwiczyli z dziećmi w domu pisanie literek w zeszycie z liniami bez dwuznaków ,zabawy z rymami ćwiczenia analizy i syntezy wyrazowe nazywanie głosek w na-i wygłosie czytajcie z nimi bajki – niech dzieci czytają rodzicom proponujemy, również odwiedzenie strony wydawnictwa WSiP “sześciolatek w przedszkolu”-jest tam oferta kart pracy oraz nasze podręczniki “Plac zabaw “. Ćwiczenia matematyczne – pisanie cyferek od 1- 10 ćwiczenia w dodawaniu i odejmowaniu na konkretach do 10.Zabawy w rytmy. To są tylko nasze propozycje ,aby zająć czymś dziecko w tak trudnym czasie, jeżeli ktoś ma ochotę zachęcam , oderwijcie dzieci od komputerów. Bogatą ofertę ćwiczeń posiada także internet, zachęcamy  do korzystania. Pozdrawiamy Naszych wychowanków i Rodziców.

Nauczycielki z “Misiów”i “Tygrysów”.

Leave Your Reply