I Czerwonoprądnicki Bieg Przedszkolaka

W sobotę 29.10.2022 roku nasze przedszkole wzięło udział w I Czerwonoprądnickim Biegu Przedszkolaka. Zawody zorganizowane zostały przez Radę Dzielnicy III przy współpracy z Radą Dzielnicy XV. Wśród patronów i sponsorów wydarzenia wymienić należy: Miasto Kraków, Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana, Dzielnicę III Prądnik Czerwony, Dzielnicę XV Mistrzejowice, Wodociagi Miasta Krakowa. MPEC Kraków.

Zawody dedykowane dzieciom 5- i 6-letnim rozegrane zostały na terenie Parku Reduta. Zadaniem dzieci było pokonanie 300-metrowej trasy. Wynik indywidualny nie miał tutaj znaczenia. Na mecie każdy otrzymał medal i każdy mógł poczuć się jak zwycięzca.

Klasyfikacja opierała się na liczebności dzieci z danej placówki – im więcej dzieci, tym wyższa lokata. Taka formuła rywalizacji miała zapewnić aktywizację jak największej liczby przedszkolaków, a co za tym idzie wysoką frekwencję na zawodach.

Dzięki mobilizacji dzieci oraz zaangażowaniu Rodziców nasze przedszkole zgromadziło na starcie najliczniejszą reprezentację. Okazały puchar oraz nagroda pieniężna w kwocie 3000 zł powędrowały więc w nasze ręce. Pieniądze z wygranej przeznaczone zostaną na sprzęt sportowy dla dzieci, by mogły rozwijać swoje zainteresowanie sportem i cieszyć się różnorodnością podejmowanych aktywności.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i dziękujemy za obecność!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa Seweryna Kłusaka, któremu dziękujemy za piękną pamiątkę z wydarzenia!

Galeria wybranych zdjęć na stronie przedszkola – TUTAJ.