I Krakowska Olimpiada Przedszkolaków!

Dnia 5 czerwca grupa Nutki w ramach projektu „Zawsze w drodze ze sportem” wzięła udział w I Krakowskiej Olimpiadzie Przedszkolaków oraz II Sztafecie dla Pokoju w Polsce i na Świecie. Wśród rozegranych konkurencji sportowych znalazły się m.in. skok w dal, bieg przez płotki, rzut oszczepem, triathlon, rzut piłką. Na koniec odbył się bieg sztafetowy, w którym nasze przedszkole reprezentowali Ania, Madzia, Antek i Tsimafei. Była też strefa rekreacyjna z dmuchańcami, kreatywnym kącikiem, pokazami karate oraz możliwością odpoczynku na łonie natury. Świetna organizacja i wspaniała atmosfera oraz przyświecająca wydarzeniu idea pokoju spowodowały, że impreza na długo zostanie w pamięci tak przedszkolaków, jak i nauczycieli. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami!

 

Leave Your Reply