NASZE OSIĄGNIĘCIA

Konkurs “Wiosenny kwiatek” – podsumowanie

Witaj Wiosno! PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Kolorowe skarpetki – Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa

Dzieci z każdej grupy wspólnie stworzyły urocze plakaty. Tak powstała w naszym przedszkolu Galeria Plakatu

Dnia 17 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w Galerii Kotów.

17 luty – Światowy Dzień Kota

Nagroda w konkursie plastycznym “Przedszkolaki rysują zwierzaki” dla Isadory Rudykh

Dyplom za udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Przedszkolak sprawny i zdrowy-do zabawy zawsze gotowy!”

Dyplom za udział w XIX Wiosennym Turnieju Tańca “Kosmiczna Przygoda Śmieciojadka”

II miejsce dla Rozalii Pochopień w I Krakowskim Konkursie Plastycznym ,,Miś uszatek w oczach dziecka”

NAGRODA dla Dominiki Zaród oraz wyróżnienie dla Jagody Żak-Kukuła w konkursie recytatorskim “Zbzikowane wierszyki na giętkie języki”

III MIEJSCE dla Alicji Turbak w X Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej “Mama”

Nagroda I stopnia dla Mai Motyki i Ani Szlesińskiej oraz wyróżnienie dla Alicji Turbak w XXVII Małopolskim Konkursie Piosenki “Przedszkolaki Śpiewają”

NAGRODA GŁÓWNA dla Zuzi Karaś i Mai Widomskiej w konkursie plastycznym “W Pieniążkowie”

Wyróżnienia dla Oli Bazarnik, Oliwii Książkiewicz, Moniki Sajewicz i Mai Widomskiej w konkursie na ilustrację bajki Jana Brzechwy “Kot w butach”

WYRÓŻNIENIE dla Szymona Wodki w konkursie plastycznym “Pippi, Lotta, Mio i inni”

III MIEJSCE dla Ani Stojek w III Krakowskim konkursie plastycznym “Piękna Nasza Polska Cała-Kolory Jesieni”

I MIEJSCE dla Zuzi Sykulskiej oraz WYRÓŻNIENIE dla Gabrysi Szymczyk w I Międzyprzedszkolnym konkursie “Ilustracje do wierszy Doroty Gellner”

NAGRODA dla Bartusia Sudera w konkursie recytatorskim “Wiersze i wierszyki z humorem”

Lauraci Krakowskiego Konkursu Plastycznego “Kwiaty Polskie”. W kategoria 3-4 latki: I MIEJSCE dla Gabrysi Szymczyk, II MIEJSCE dla Zosi Chalcarz. W kategorii 5-6 latki: II MIEJSCE dla Ani Szelesińskiej, WYRÓŻNIENIE dla Julii Surmy

Udział dzieci z grupy “Żabki” w Krakowskim Konkursie Artystycznym “Artystolaki”

Nagroda I stopnia dla Alicji Turbak w XXVI Małopolskim Konkursie Piosenki “Przedszkolaki Śpiewają”

I MIEJSCE dla Hani Zapał II MIEJSCE dla Dawida Bazeli III MIEJSCE dla Marleny Horwat oraz wyróżnienie dla Ani Jędrychowskiej w konkursie plastycznym “Jak wygląda niebo?”

I MIEJSCE dla Zuzi Bączek, III MIEJSCE dla Szymona Krawczyka oraz wyróżnienie dla Bartusia Suder w VII międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim CZTERY PORY ROKU “Hanna Niewidomska pisze dla nas wiersze”

I MIEJSCE dla Michała Staronia, II MIEJSCE dla Bartłomieja Suder w konkursie recytatorskim “Zaczarowaną Dorożką w świat Doroty Gellner”

III MIEJSCE w XV edycji konkursu “Przedszkolaków kolędowanie” dla Hani Zapał, Oliwii Żywińskiej i Bartusia Motyki

NAGRODA dla gr “Nutki” w przeglądzie artystycznych prezentacji grup przedszkolnych “Przegląd jasełek, kolęd i pastorałek”

Wyróżnienie dla gr “Żabki” w przeglądzie artystycznych prezentacji grup przedszkolnych “Przegląd jasełek, kolęd i pastorałek”

Wyróżnienie dla Bartusia Sudera w konkursie recytatorskim “Zwierzyniec”

Nagroda I STOPNIA dla Marty Wertz w XXV Małopolskim Konkursie “PRZEDSZKOLAKI ŚPIEWAJĄ”, wyróżnienie dla Zuzanny Starmach

Wyróżnienia w konkursie plastycznym “Legendy Krakowskie” dla Oliwii Żywińskiej, Hani Zapał, Huberta Janeczek, Szymona Wodki i Zuzi Starmach

II MIEJSCE dla Alicji Turbak w IX Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej “Mama”. W przeglądzie brali udział: Marysia Spłuszka, Oliwia Żywińska i Hania Zapał oraz Oliwia Chlebda, Eliza Szlemp, Matvei Apamasevich i Bartuś Suder

Wyróżnienie dla Alicji Turbak i Hani Zapał w konkursie piosenek ze starego śpiewnika “Rodzina Tralalińskich”

I MIEJSCE dla Alicji Turbak oraz wyróżnienie dla Wandy Podgajskiej w IV edycji międzyprzedszkolnego konkursu recytatorskiego “Cztery pory roku-Kraków wierszem malowany”

Udział w III międzyprzedszkolnym konkursie piosenki przyrodniczo-ekologicznej “Nasza Ziemia”. Nasze przedszkole reprezentowali Alicja Turbak, Oliwia Żywińska i Bartłomiej Motyka

Udział naszych przedszkolaków z gr. “Nutki” w XIII Krakowskim Konkursie Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległośc

Lauraci konkursu recytatorskiego “Zaczarowaną Dorożką w Świat Doroty Gellner”. Szczególne wyróżnienie dla Marysi Baranowskiej, Szymona Krawczyka i Marysi Spłuszka

Gwiazdka dla zwierzaka 2015r.

Lauraci konkursu plastycznego “Jest taki pomnik w moim mieście”

PIERWSZE miejsce w XIV edycji konkursu “Przedszkolaków kolędowanie” dla Alicji Turbak

“Spotkanie z legendą polską”-wyróżnienie pracy grupowej dzieci z gr. “Żabki”

Lauraci konkursu plastycznego “Dzielnica III w oczach dziecka”. I miejsce-Jan Kubiak ; II miejsce-Krzysztof Słodkowicz

Konkurs ekologiczny Buliby pt. “Zrób to sam”

Wyróżnienie w Krakowskim Konkursie Plastycznym “Kolory Letnich Wspomnień 2015r.” dla Maji Nieć

Laureatki krakowskiego konkursu plastycznego “W wolnym czasie z Babcią, z Dziadkiem “

PIERWSZE miejsce w IV edycji konkursu artystycznego z cyklu “Poza ciszą” pt “Majowa łąka” dla grupy PLASTUSIE

III miejsce w konkursie plastycznym “Bajkowi bohaterowie” dla Bartusia Motyki

Gwiazdka dla zwierzaka 2014r.

I MIEJSCE w konkursie plastycznym “Pada, pada śnieg” dla Wandy Podgajskiej

PIERWSZE miejsce w III edycji konkursu artystycznego z cyklu “Poza ciszą” pt “Smoki lubią zimę” dla grupy PLASTUSIE

NAGRODA w konkursie plastycznym “Mój przyjaciel miś” dla Aleksandry Bazarnik

Wyróżnienia dla Mai Boryczka i Wandy Podgajskiej w konkursie plastycznym “Jesień z muzyką w tle”