Szczepienia dla dzieci na grypę

Szanowni Państwo,

Z uwagi na wznowienie kampanii promocyjnej realizowanego przez Gminę Miejską Kraków programu polityki zdrowotnej pn.: „Program profilaktyki zachorowań na grypę dla dzieci w wieku 6–60 miesięcy w Gminie Miejskiej Kraków”, przekazujemy informację Dyrekcji Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa w sprawie możliwości bezpłatnego zaszczepienia małych dzieci przeciw grypie.

 

Zał. do pisma- pismo do Dyrektorów samorządowych oraz niesamorządowych przedszkoli na terenie GMK-4

Broszura edukacyjna dla rodziców – szczepienia małych dzieci przeciw grypie -PL-2

Broszura edukacyjna dla rodziców – szczepienia małych dzieci przeciw grypie -UKR-1

Broszura edukacyjna dla rodziców – szczepienia małych dzieci przeciw grypie- ANG-1

Leave Your Reply