Szkoła dla rodziców czyli 101 sposobów na trudne zachowania przedszkolaka.

Założeniem programu jest przekonanie, że nie ma trudnych dzieci, są tylko trudne zachowania. Rodzice potrzebują konkretnych wskazówek i technik opartych na dowodach naukowych, które pozwolą w sposób bezpieczny wpływać na trudne zachowania dziecka w celu ich zmiany. Zapraszamy na cykl warsztatów psychoedukacyjnych obejmujących 12 spotkań, które będą organizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1. Dzięki udziałowi w warsztatach rodzice mają możliwość rozwijania kompetencji rodzicielskich, zdobycia wiedzy i umiejętności dotyczących skutecznych metod wychowawczych oraz wzmocnienia poczucia sprawstwa w roli rodzica.

Zajęcia odbywać się będą w środy o godzinie 16.00-18.00

Warsztaty prowadzone są w formie zdalnej Google Meet

Zainteresowanych rodziców prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: ppp1.nowakowska@gmail.com do 30 września 2022r. Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Leave Your Reply