Szkoła dla rodziców czyli 101 sposobów na trudne zachowania przedszkolaka.

Założeniem programu jest przekonanie, że nie ma trudnych dzieci, są tylko trudne zachowania. Rodzice potrzebują konkretnych wskazówek i technik opartych na dowodach naukowych, które pozwolą w sposób bezpieczny wpływać na trudne zachowania dziecka w celu ich zmiany. Zapraszamy na cykl warsztatów psychoedukacyjnych obejmujących 12 spotkań, które będą organizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1. Ze względu na sytuację epidemiologiczną warsztaty w tym roku będą organizowane w formie zdalnej- Google Meet (potrzebny adres w domenie gmail.com). Dzięki udziałowi w warsztatach rodzice mają możliwość rozwijania kompetencji rodzicielskich, zdobycia wiedzy i umiejętności dotyczących skutecznych metod wychowawczych oraz wzmocnienia poczucia sprawstwa w roli rodzica.

 

Zajęcia odbywać się będą w piątki o godzinie 15.30-17.00

 

Zainteresowanych rodziców prosimy o przesyłanie zgłoszeń (imię i nazwisko dziecka oraz numer przedszkola) na adres e-mail: ppp1.nowakowska@gmail.com do  24 września 2021r. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń z zachowaniem pierwszeństwa dla rodziców dzieci z przedszkoli objętych opieką naszej poradni.

 

Pozdrawiamy serdecznie
Elżbieta Kawa i Magdalena Nowakowska z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 1.

Leave Your Reply