W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 nasze przedszkolaki zostały zaproszone na turniej sportowy przygotowany przez nauczycieli i uczniów pobliskiej “podstawówki”. Na boiskach i bieżni znajdujących się przy szkole rozstawione zostały stacje, na których dzieci realizowały różnorodne formy aktywności: biegi, rzuty, skoki, slalomy, tory przeszkód itp. Oprócz typowo sportowych zadań, było też mnóstwo zabawy i odrobina relaksu. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale i drobne upominki, ufundowane przez Radę Dzielnicy.
W imprezie uczestniczyły dzieci z grup: Kropeczki, Jagódki, Malinki, Jeżyki i Słoneczka.
Serdecznie dziękujemy Szkole za zorganizowanie tej fantastycznej sportowej imprezy!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()