Udział w akcji “Sprintem do maratonu”!

W piątek 17 maja nasze przedszkole dołączyło do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez miesięcznik Bliżej Przedszkola – „Sprintem do maratonu”. Zawody odbyły się na bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej nr  2.  Na linii startu stanęło łącznie 146 przedszkolaków (w czterech turach po dwie grupy). Najpierw dzieci wykonały wspólnie rozgrzewkę, a następnie każdy według swoich możliwości biegał, pokonując kolejne okrążenia, które panie wychowawczynie skrupulatnie odnotowywały na listach obecności. Jednym przychodziło to łatwiej, innym trudniej, tym niemniej wszyscy dobrze się bawili
i z uśmiechem na ustach przemierzali kolejne metry Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu, woli walki i determinacji przedszkolaki łącznie pokonały imponujący dystans 215 km.

                   Brawo dla naszych młodych sportowców!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave Your Reply