Wygrana – zakup sprzętu sportowego

Dzięki wysokiej frekwencji w I Czerwonoprądnickim Biegu Przedszkolaka nasze przedszkole wywalczyło pierwsze miejsce, otrzymując od Rady Dzielnicy III Prądnik Czerwony nagrodę pieniężną w kwocie 3000 zł. Wygrana przeznaczona została na doposażenie sali gimnastycznej. Zakupiono m.in. płotki treningowe różnej wysokości, magnetyczne drabinki koordynacyjne, dyski sensoryczne, szczudła oraz zestaw do gry w unihokeja. Sprzęt ten pozwoli na prowadzenie ciekawych i urozmaiconych zajęć gimnastycznych, a co za tym idzie kształtowanie sprawności ruchowej dzieci oraz rozwijanie w nich zamiłowania do sportu. Zabawy ruchowe na kolorowym sprzęcie oprócz oczywistych korzyści zdrowotnych niosą ze sobą przede wszystkim mnóstwo radości i frajdy, o czym bez wątpienia świadczą uśmiechy przedszkolaków.