Rowerowy Maj

Informujemy, że nasze Przedszkole bierze udział w kolejnej edycji kampanii

“Rowerowy Maj”

RUSZAMY OD 6 MAJA 2024 r. – Życzymy dobrej i aktywnej zabawy dla wszystkich uczestników!!!

Ogólnopolska akcja ROWEROWY MAJ”  ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.

Udział w akcji polega na aktywnym przejeździe dziecka do przedszkola, za który uznaje się przejazdy rowerem (również w foteliku rowerowym), hulajnogą (nie elektryczną!), na rolkach, wrotkach, deskorolce. Prosimy o zwrócenie uwagi na zachowanie bezpieczeństwa w czasie przejazdów – sprawny rower, kask, przestrzeganie zasad ruchu drogowego.

Zachęcamy do licznego udziału w kampanii – ma ona charakter KONKURSU! Liczy się największa liczba aktywnych przejazdów dziecka. Dla zwycięzców przewidziane atrakcyjne nagrody

Kampania rozpoczyna się 6 maja i trwa do 29 maja.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!