Gdy dzieci są małe, daj im solidne korzenie.

Gdy są duże, podaruj im skrzydła.

Nasze Grupy

Posiadamy 9 oddziałów, w tym jeden integracyjny: 2 oddziały dzieci 3 – letnich, 2 oddziały dzieci 4 – letnich, 2 oddziały dzieci 5 – letnich, 1 oddział dzieci 4,5,6 – letnich (oddział integracyjny), 2 oddziały dzieci 6 – letnich

3
Latki
5
Nr sali

Biedronki

kadra: mgr Anna Kałużna, mgr Joanna Stec, mgr Elżbieta Brzostowska

4
Latki
6
Nr sali

Jagódki

kadra: mgr Jolanta Szwajdych mgr Sylwia Woźniak

5
Latki
15
Nr sali

Kotki

kadra: mgr Magdalena Orzeł, mgr Magdalena Szyszuk

6
Latki
13
Nr sali

Krasnalki

kadra: mgr Iwona Zielińska, mgr Jolanta Biel

6
Latki
17
Nr sali

Plastusie

kadra: mgr Halina Wall, mgr Jolanta Dąbrowska, mgr Malwina Półchłopek

3
Latki
4
Nr sali

Motylki

kadra: mgr Magdalena Janek i lic Joanna Socha

4
Latki
7
Nr sali

Nutki

kadra: mgr Teresa Baster mgr Anna Musiał

5
Latki
16
Nr sali

Słoneczka

kadra: mgr Mariola Szewc, mgr Renata Wiącek

6
Latki
14
Nr sali

Kwiatuszki

kadra: mgr Anna Dobrzycka, mgr Małgorzata Dziechciowska

Ważne informacje

Lista kandydatów, których rodzice potwierdzili wolę zapisu

Lista kandydatów, których rodzice potwierdzili wolę zapisu (przyjętych) wraz z trybem przyjęcia-kliknij tutaj

1 lipca 2022r. -dyżur wakacyjny!

1 lipca 2022r. / piątek/ przychodzą TYLKO dzieci zapisane na dyżur wakacyjny.   Rodziców dzieci zapisanych na dyżur wakacyjny prosimy o przynoszenie: Zgrzewki wody, Papierowych kubeczków, Chusteczek higienicznych, Ręczników papierowych, 10zł. na zakup artykułów papierniczych i plastycznych.

Poniedziałek – 27 czerwiec

Śniadanie – godz. 8:30, II śniadanie – godz. 11:30, Obiad – godz. 14:00

Wtorek – 28 czerwiec

Śniadanie – godz. 8:30, II śniadanie – godz. 11:30, Obiad – godz. 14:00

Środa – 29 czerwiec

Śniadanie – godz. 8:30, II śniadanie – godz. 11:30, Obiad – godz. 14:00

Czwartek – 30 czerwiec

Śniadanie – godz. 8:30, II śniadanie – godz. 11:30, Obiad – godz. 14:00

Piątek – 1 lipiec

Śniadanie – godz. 8:30, II śniadanie – godz. 11:30, Obiad – godz. 14:00

Poniedziałek – 4 lipiec

Śniadanie – godz. 8:30, II śniadanie – godz. 11:30, Obiad – godz. 14:00

Wtorek – 5 lipiec

Śniadanie – godz. 8:30, II śniadanie – godz. 11:30, Obiad – godz. 14:00

Środa – 6 lipiec

Śniadanie – godz. 8:30, II śniadanie – godz. 11:30, Obiad – godz. 14:00

Czwartek – 7 lipiec

Śniadanie – godz. 8:30, II śniadanie – godz. 11:30, Obiad – godz. 14:00

Piątek – 8 lipiec

Śniadanie – godz. 8:30, II śniadanie – godz. 11:30, Obiad – godz. 14:00

Opłaty

Przedszkole jest jednostką budżetową, której działalność finansowana jest przez -Urząd Miasta Krakowa oraz rodziców (prawnych opiekunów) – w formie comiesięcznej odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu.

Płatność należy dokonywać do 14 dnia każdego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, za który następuje rozliczenie na rachunek bankowy:

Miejskie Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie
ul. Ułanów 9
31-450 Kraków

Nr konta w Baku PKO BP: 77102028920000580205905395

Tytułem: Opłata za przedszkole (imię i nazwisko dziecka)

Co miesiąc na Państwa skrzynki mailowe będą wysyłane wiadomości dotyczące naliczonych opłat.

TAŃCE

ŚRODA

9:00 – 9:20 – sala 7, “Nutki”

9:30 – 9:50 – sala 5, “Kotki”

10:00 – 10:30 – sala 14, “Kwiatuszki”

10:30 – 11:00 – sala 15, “Motylki”

11:00 – 11:30 – sala 16, “Biedronki”

CZWARTEK

9:00 – 9:20 – sala 6, “Jagódki”

9:30 – 9:50 – sala 4, “Słoneczka”

10:00 – 10:30 – sala 17, “Plastusie”

10:30 – 11:00 – sala 14, “Krasnalki”

JĘZYK ANGIELSKI

ŚRODA

9:00 – 9:20 – sala 7, “Nutki”

9:30 – 9:50 – sala 5, “Kotki”

10:00 – 10:30 – sala 14, “Kwiatuszki”

10:30 – 11:00 – sala 15, “Motylki”

11:00 – 11:30 – sala 16, “Biedronki”

CZWARTEK

9:00 – 9:20 – sala 6, “Jagódki”

9:30 – 9:50 – sala 4, “Słoneczka”

10:00 – 10:30 – sala 17, “Plastusie”

10:30 – 11:00 – sala 14, “Krasnalki”

RELIGIA

PIĄTEK 9:00 – 9:30 – sala 13, “Krasnalki”

9:30 – 10:00 – sala 14, “Kwiatuszki”

10:00 – 10:30 – sala 15, “Motylki”

10:30 – 11:00 – sala 16, “Biedronki”

11:00 – 11:30 – sala 17, “Plastusie”

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI KOREKCJI

PONIEDZIAŁEK

9:00 – 10:00 – sala 4, “Słoneczka”

10:00 – 11:00 – sala 6, “Jagódki”

11:00 – 12:00 – sala 17, “Plastusie”

12:00 – 13:00 – sala 13, “Krasnalki”

13:00 – 14:00 – sala 14, “Biedronki”

CZWARTEK

9:00 – 10:00 – sala 5, “Kotki”

10:00 – 11:00 – sala 7, “Nutki”

11:00 – 11:30 i 12:00 – 12:30 – sala 15, “Motylki”

12:30 – 13:30 – sala 16, “Biedronki”

TAŃCE

PIĄTEK: 9:00 – 9:30 – sala 15, “Motylki”

9:30 – 10:00 – sala 16, “Biedronki”

10:00 – 10:30 – sala 17, “Plastusie”

10:30 – 11:00 – sala 14, “Kwiatuszki”

11:00 – 11:30 – sala 13, “Krasnalki”

Aktualności