Procedury dla Rodziców

Szanowni Rodzice,

W zawiązku z trwającą epidemią koronawirusa zwracamy się z prośbą, kto może zapewnić dziecku opiekę o pozostawienie pociechy w domu w związku z ograniczoną liczbą dzieci w salach. Rodziców, którzy z konieczności będą przyprowadzali dzieci do przedszkola  będą obowiązywały następujące procedury:

1. Do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe;
  • bez temperatury,
  • kaszlu, kataru różnorodnego pochodzenia,
  • wysypki itp.

W przeciwnym razie dzieci nie będą przyjmowane do przedszkola i odsyłane do domu.

2. Przed wejściem do przedszkola Rodzic obowiązany jest zdezynfekować ręce oraz przebywać na terenie placówki w masce ochronnej.

3. Należy przestrzegać godzin przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola:

• do godziny 8.30 kiedy dziecko korzysta ze śniadania
  • do godz. 9.00 bez śniadania.
  • odbiór dzieci do godz. 16:30

Poza wyznaczonymi godzinami przedszkole będzie zamknięte i dzieci nie będą  przyjmowane.

1. Rodzice nie mogą przekraczać wyznaczonych specjalnie stref bezpieczeństwa. Preferowany kontakt telefoniczny lub mailowy z przedszkolem lub nauczycielem.
  2. Dzieci nie leżakują i nie odpoczywają na karimatach.
  3. Dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych zabawek i przedmiotów.
  4. W okresie epidemii dzieci nie będą wychodziły na spacery.

Anna Kałużna